Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Wydutki - Oferty sprzedaży nieruchomości

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Budynek użytkowy Wydutki

Wydutki,warmińsko-mazurskie

1 990 000 zł500 m² 3 980 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Pasieka skala, która robi różnicę Na terenie funkcjonuje pasieka licząca około 800 uli to poziom, który pozwala myśleć o: produkcji miodów na dużą skalę stworzeniu własnej marki premium.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wydutki

Wydutki,warmińsko-mazurskie

1 990 000 zł500 m² 3 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym w miejscowości Wydutki (gmina Budry, powiat węgorzewski). Kompleks obejmuje budynek mieszkalny oraz rozbudowane zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wydutki

Wydutki,warmińsko-mazurskie

1 990 000 zł500 m² 3 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Wyobraź sobie miejsce, gdzie poranek zaczyna się śpiewem ptaków, a jedynym sąsiadem jest natura. Na sprzedaż wyjątkowa, klimatyczna posiadłość w miejscowości Wydutki (gmina Budry) dawna.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

385 000 zł5 489 m² 70,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Spełnij swoje marzenie! Kup działkę na Mazurach! Do sprzedaży piękna działka budowlana o pow. 5489 m 2 , położona blisko plaży gminnej malowniczego jeziora Pozezdrze oraz w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

573 919 zł39,07 m² 14 689,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.11, 2 balkony: 7,18 m + 1,82 m, m-ce parkingowe naziemne 30.000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 081 m² 119,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Jeśli chciałbyś kupić atrakcyjną działkę budowlaną to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam na sprzedaż działki w malowniczej miejscowości Pozezdrze o powierzchni i z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł2 262 m² 170,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz działki budowlanej pod samym Giżyckiem to właśnie znalazłeś! Na sprzedaż piękna działka, położona przy ul. Dworskiej/spacerowej w Gajewie, gminie Giżycko, powiecie giżyckim,.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł14 700 m² 10,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w miejscowości Róże - niedaleko Sztynortu i jezior Mazurskich - Dargin i Mamry. Działka do sprzedaży składa się z dwóch części o powierzchni 0,49 Ha.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł6 326 m² 40,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kruklanki, powiat giżycki - działka 6326m2 nad samym jeziorem! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknie położonej działki w turystycznej miejscowości Kruklanki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł12 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowość Kal. W odległości ok. 2 km od Węgorzewa. Działka o doskonałym położeniu nad Jeziorem Święcajty, szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł993 m² 199,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę na Mazurach. Działka położona jest w gminie Kruklanki w miejscowości Jeziorowskie. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ogonki

Ogonki(Wydutki + 13 km)

10 500 000 zł10 021 m² 1 047,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę w miejscowości Ogonki na Mazurach , możliwość budowy dwóch budynków mieszkalnych z pozwoleniami , położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Jest uzyskane pozwolenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 728 zł25,06 m² 19 103,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Zainwestuj, zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie